Ocenenia

Produkty LUUV sú certifikované najprísnejším globálnym ekologickým certifikátom Ecocert/COSMOS. To vám dáva istotu, že naše produkty sú od obalu až po zloženie  bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Dobrý produkt začína kvalitnými surovinami a naše výrobné procesy zachovávajú všetky vlastnosti použitých surovín. Pri výrobe využívame 100% EKO obaly, ktoré sú recyklovateľné a s hrdosťou môžeme povedať, že vďaka tomu si nás všimli a ocenili na prestížnych súťažiach Green Beauty Awards a Beauty Shortlist.

Značka, ktorej môžete dôverovať!

global-green-beauty-award

 

Global Green Beauty Awards 2022 - Striebro

Global Green Beauty Awards je podujatie, ktoré vyhodnocuje kozmetické produkty v kategórii "Green & Clean", teda kozmetických značiek či produktov, ktoré sú etické, prírodné, organické, vegánske a bez negatívneho vplyvu na životné prostredie. V roku 2022 získalo niekoľko produktov značky LUUV strieborné ocenenie.

 

global-green-beauty-award

 

Ecocert/COSMOS certifikát

Certifikácia Ecocert/COSMOS produktov LUUV zaručuje, že sú vyrábané šetrným spôsobom, ktorý rešpektuje ľudské zdravie. Produkty, ocenené týmto certifikátom deklarujú, že zodpovedne využívajú prírodné zdroje, rešpektujú biodiverzitu a majú recyklovateľné balenie. Neobsahujú parabény, parfumy a syntetické farbivá.

 

global-green-beauty-award

 

Beauty Shortlist Baby Awards 2022 - Víťaz

Ocenenie Beauty Shortlist Baby Awards je každoročne udelené výrobcom kozmetiky a produktov pre deti, ktoré sú hodnotené v rôznych kategóriách, ako sú napríklad starostlivosť o pokožku, kúpanie, strava a zdravie. Porotu tvoria nezávislí odborníci, ktorí berú do úvahy ich kvalitu, bezpečnosť a účinnosť. Beauty Shortlist Baby Awards majú za cieľ nájsť najlepšie dostupné produkty pre deti a zlepšiť ich celkové zdravie a prosperitu. Naše produkty pre deti získali prvé miesto.

 

global-green-beauty-award

 

Beauty Shortlist Awards 2022 - Nominácia

Beauty Shortlist Awards 2022 je súťaž, ktorá prináša ocenenia najlepším kozmetickým a lifestyle produktom. Hlavnými hodnotiacimi faktormi sú ich ich kvalita, účinnosť, bezpečnosť a inovatívnosť. Súťaž je rozdelená do rôznych kategórií, ktoré zahŕňajú starostlivosť o pleť, vlasy, telo, nechty, make-up a parfémy. Beauty Shortlist Awards pomáha spotrebiteľom nájsť najlepšie dostupné produkty na trhu a zdôrazniť kvalitné značky v kráse a wellness priemysle.

 

global-green-beauty-award

 

Beauty Shortlist Wellbeing Awards 2022 - Nominácia

Beauty Shortlist Wellbeing Awards 2022 prináša ocenenia najvýznamnejším produktom a značkám v oblasti kozmetiky, wellnessu, osobného rozvoja a duševného zdravia a deklaruje tak ich kvalitu a účinnosť. Sú to najmä produkty pre telo, mentálne zdravie, stravovanie a fitness.