O nás

LUUV je ekologická značka prírodnej kozmetiky, ktorá pramení z lásky k prírode a neustáleho hľadania toho najlepšieho pre starostlivosť celého tela. Naše produkty sú výsledkom precíznej práce a našim cieľom je priniesť na trh inovatívnu a účinnú kozmetiku, ktorá je zároveň šetrná k životnému prostrediu.

LUUV produkty

Náš team a vývoj produktov

Naše produkty sú vyvinuté teamom biochemikov, ktorí sú odborníci vo svojom obore a plní odhodlania priniesť na trh jedinečné a inovatívne produkty. Každý produkt, ktorý vytvárame, je inšpirovaný víziou lepšieho zajtrajška. 

Chceme prispieť k tomu, aby bol svet krajším a udržateľnejším miestom pre budúce generácie. Preto pri vytváraní produktov spájame tie najlepšie dary prírody s modernou technológiou. Veríme, že tento prístup nám umožní priniesť na trh skutočne účinné a šetrné riešenia pre starostlivosť o krásu, zdravie a našu planétu.

Naša značka je jedinečná a každý jeden produkt obsahuje niečo, čo ho robí výnimočným.

 • zaujímavé a hravé zloženie
 • starostlivo vybrané prírodné vône 
 • nadčasový dizajn
 • funkčnosť 

Produkty LUUV majú unikátne zloženie s vysokou koncentráciou rastlinných extraktov, akými sú napríklad: rakytník, breza, brusnica, slivka a med. Používame aj výťažky z červenej repy, batátových zemiakov a mrkvy, ktoré robia naše produkty výnimočné a špeciálne. 

Sortiment zahŕňa starostlivosť o tvár a telo, špeciálne produkty na ruky a nohy, šampóny a kondicionéry, samostatný rad pre deti a prírodné samoopaľovacie prípravky. Nadčasový čistý dizajn značky je navrhnutý tak, aby ste boli hrdí na to, že ich máte vo svojej kúpeľni. 

 

Certifikáty a ocenenia

Produkty LUUV sú certifikované najprísnejším globálnym ekologickým certifikátom Ecocert/COSMOS. To vám dáva istotu, že naše produkty sú od obalu až po zloženie  bezpečné a šetrné k životnému prostrediu. Dobrý produkt začína kvalitnými surovinami a naše výrobné procesy zachovávajú všetky vlastnosti použitých surovín. Pri výrobe využívame 100% EKO obaly, ktoré sú recyklovateľné a s hrdosťou môžeme povedať, že vďaka tomu si nás všimli a ocenili na prestížnych súťažiach Green Beauty Awards a Beauty Shortlist. 

Global Green Beauty Awards 2022 Ecocert Cosmos Beauty Shortlist Baby Awards Beauty Shortlist Awards Beauty Shortlist Wellbeing Awards

 

Certifikát ECOCERT COSMOS zaručuje:

 • environmentálne šetrné, výrobné a spracovateľské procesy, ktoré rešpektujú ľudské zdravie a prírodu
 • precízne spracovanie, výrobu a kvalitu surovín
 • kontrolu zodpovedného využívania prírodných zdrojov
 • rešpektovanie biologickej diverzity
 • zloženie produktu bez petrochemických látok  
 • použitie non-GMO ingrediencií
 • environmentálne uvedomelé požiadavky na obaly

 Pridajte sa k nám na ceste, ktorá je šetrná k životnému prostrediu a vášmu telu!