Zdravotné prínosy používania prírodných balzamov na pery

Balzamy na pery sú jednou z najzákladnejších súčastí starostlivosti o pery pre mnoho ľudí. Ale vedeli ste, že výber prírodného balzamu na pery môže mať pre vaše pery a celkové zdravie ešte väčšie prínosy?

 

Balzamy na pery sú nevyhnutné, pretože pery nemajú schopnosť produkovať vlastné prírodné oleje, ako tomu je na iných častiach kože. To je dôvod, prečo môžu byť pery často suché a popraskané, najmä v chladnejších mesiacoch. Balzamy na pery poskytujú vrstvu, ktorá zapečatí vlhkosť a chráni pery pred vonkajšími vplyvmi.

 

luuv-pery-clanok2

 

Jedným z hlavných dôvodov, prečo by ste mali zvoliť prírodný balzam na pery, je vyhnúť sa chemickým látkam a prísadám, ktoré môžu byť obsiahnuté v konvenčných balzamoch na pery. Niektoré z týchto chemikálií môžu byť dráždivé alebo alergické, najmä pre ľudí s citlivou pleťou. Prírodné balzamy na pery obvykle obsahujú prísady ako včelí vosk, kakaové maslo, jojobový olej, vitamín E a ďalšie prírodné zložky, ktoré sú pre pokožku jemné a vyživujúce.

 

Prírodné balzamy na pery môžu byť tiež skvelou alternatívou k rúžu. Mnoho z nich má prirodzený farebný lesk, ktorý môže dodať vašim perám nádych farby bez toho, aby ste museli používať tradičný rúž, ktorý môže obsahovať chemikálie a môže spôsobovať suchosť.

 

Balzam na pery je tiež všeobecne lepšou voľbou ako rúž, pretože je navrhnutý tak, aby hydratoval a chránil pery, zatiaľ čo rúž je primárne určený na dodanie farby. To je dôvod, prečo mnoho ľudí zistí, že ich pery sú suché alebo popraskané po použití rúžu, najmä ak ho používajú pravidelne.

 

Jedným z balzamov na pery, ktoré vrelo odporúčame, sú LUUV balzamy. LUUV balzamy na pery sú vyrobené z 100% prírodných ingrediencií a obsahujú také zložky ako včelí vosk, slivkový olej, jojobový olej a vitamín E. Sú dostupné v niekoľkých odtieňoch, takže môžu poskytnúť mierny farebný lesk, zatiaľ čo hydratujú a chránia vaše pery.

 

Takže ak ste na trhu pre nový balzam na pery, prečo si nevybrať niečo, čo je nielen skvelé pre vaše pery, ale aj pre celkové zdravie? Prírodný balzam na pery môže byť skvelou voľbou.